Lada Schligsbierová. Schli.
Malované obrazy.

Je to hra bez pravidel.
Je závislá na vaší formě,
na vašem vnitřním klidu,
a na mnoha dalších faktorech.


(Lada Schligsbierová)

Zde najdeš mé ručně malované obrázky a obrazy.

-= Můj e-mail =-
23.3. 2009 - přidán obraz Guilty Simpson.
Narodila jsem se 13.listopadu 1962 ve Vyskytné nad Jihlavou a zde žiji i dnes. Jsem ŠTÍR. Jsem absolventkou SPŠT v Jihlavě - Heleníně a nyní pracuji jako řidič mikrobiologické laboratoře.

Vítám Vás. Jsem ráda, že jste tady a děkuji za čas, který zde strávíte. Ráda bych se s Vámi, kdo jste zavítali na tyto stránky, podělila o radost z malování.
Chcete vedět, proč maluji? Myslím, že proto, že jako v každém jiném oboru lidské činnosti musím hledat tu správnou cestu k cíli. Ta býva často hodně klikatá a nejasná. Obětuji spoustu času , aby se mi podařilo dostat tam, kam jsem chtěla jít. Když se mi to podaří, mám z toho příjemný pocit. Mám ráda lidi (věci), kteří působí na první pohled docela nenápadně, ale přitom mají svoji hloubku...kdo chce, ten ji objeví.

Malováni se pro mě postupně stalo nevyhnutelnou životní potřebou. Moje záliba se přeměnila v životní náplň. Je to úžasné a každému bych to přála. Neženu se vpřed, nechci šplhat na Olymp slávy, abych proslavila své jméno.

Dávám důraz na kvalitu své práce. Vás, kteří jste schopni se naladit na moji frekvenci, mohou mé obrazy oslovit. Pro mě to bude ta nejlepší odměna....pro ostatní zůstanou jen formální hříčkou. Chci, aby ve Vás mé obrazy vyvolaly příjemné pocity, radost a úsměv. Aby z nich vyzařovala spousta pozitivní energie, aby působily uklidňujícím dojmem.

 3.10. 2008 - přidány 4 nové obrazy.


Drahokamy mého času. 

 

23.3. 2009 - přidán obraz Guilty Simpson.
3.10.2008 - přidány 4 nové obrazy.
6.1.2008 - přidány obrazy.
(Ve znamení štíra, ruce 2, a jeho oči.)
30.10.2007 - přidány obrazy.
(Lampy z 16. a 17.století , Naomi, gauner a tvář.)


 
 


   


Kdo by chtěl tento web www.schli.er.cz předělat spravovat, nechť se ozve na radekss@centrum.cz (Webmaster si zajistí svůj webový prostor) akorát se pak přepíše na www.er.cz na který web se to má redirektovat (přesměrovávat) adresa www.schli.er.cz zůstane stejná. (například můžete mít www.něco.něco.cz a pak se to přepíše a bude to přesměrovávat). tento web už nebudu předělávat, není čas na nic. Chcete-li zdarma pomoci tento web rozvíjet, tak se ozvětě.