Baktevir - meridián plic tlustého střeva a sleziny.



Další informace >>>>
klikni na banner vpravo >>>>
Dobrá cena >>>>
Zkušenosti >>>>



Baktevir
- meridián plic tlustého střeva a sleziny

Bioinformační posilující doplněk stravy vyrobený z rostlin a éterických olejů, který se rychle vstřebává a navrací tělu svěžest a vitalitu. Harmonizuje především meridián plic, tlustého střeva a sleziny. Díky tomu si tělo samo přirozenou cestou upravuje problémy, které se pojí k disharmonii v těchto meridiánech.

Baktevir byl sestaven na základě nejnovějších poznatků v oblasti fytoterapie, homeopatie, krystaloterapie, psychotroniky a biorezonance. V přípravku jsou obsaženy osvědčené a účinné rostliny, které jsou podle svého vyzařování sestaveny tak, aby se s bioinformacemi vzájemně synergicky doplňovaly.

K čemu nám slouží plíce a tlusté střevo? Úkolem plic je zajistit dýchání, řídí pohyb a výměnu životodárné energie, jsou pánem energie, která klesá dolů. Podle čínské medicíny výdech řídí plíce a nádech ledviny. Jsou spojeny s povrchem těla, mají vliv na ochlupení a pokožku, zejména na její kvalitu, pružnost (stryje), řídí pohyb vody a hlas. Protože řídí povrch těla, dochází při jejich poruše k oslabení obranných sil s následnou horečkou, třesavkou, kašlem, ucpáváním nosu apod. Jsou spjaty s podzimem a suchem, které způsobuje vysychání plicních tekutin s následkem suchého kašle, vysychání nosu, pleti a suchosti v ústech.

Stimulují cirkulaci vody a při její poruše dochází k dušnosti z edému plic. Přijatá voda ze žaludku se absorbuje ve slezině, stoupá do plic, kde se částečně vylučuje, částečně klesá dolů a dráhou Tří ohřívačů je vedena do ledvin, kde se transformuje na originální jang a ?nečistá voda? se vylučuje přes močový měchýř.

Plíce a jejich dráhy ovlivňují kůži (ekzémy), vlasy, potní žlázy a chlupy, látkovou výměnu, alergie (dýchací, kožní), srdce (cirkulace), mají vliv na hospodaření s minerály a v oblasti psychiky ovlivňují smutek. Při oslabených plicích nastupuje deprese, melancholie, nedůvěra v sebe a sebepodceňování. Člověk se těžce seznamuje s ostatními, je uzavřen do sebe a má nízké sebevědomí. Příčinu slabosti vidí v sobě. Všechny tyto slabosti se stupňují na podzim. Při silných plicích takový člověk naopak manipuluje s ostatními ve svůj prospěch. Slabost plic se projeví bílou až průsvitnou pokožkou, skleslým držením ramen a vpadlým hrudníkem.

Podílí se na plnění krve energií a na krevním oběhu spolu se srdcem. Plíce a tlusté střevo jsou v našem těle párovými orgány a vzájemně spolupracují. Problémy, které získáte špatným stravováním, se následně projeví v oblasti plic a opačně. Například různé zánětlivé stavy v tlustém střevě nám celkově oslabují organismus a plíce. Tlusté střevo zadržuje a vylučuje odpadní látky z těla, absorbuje vodu, řídí tělesné tekutiny, jejich transport, vylučování, hospodaří s vodou. Na vylučování se podílejí i plíce řízením sestupné energie. Při poruše funkce tlustého střeva nastává při suchosti zácpa a při chladu a energetické prázdnotě průjem.

Jestliže jsou všechny tři meridiány, které harmonizuje Baktevir funkční, tak je správně zajištěna i maximální obranyschopnost těla. Tělo se dokáže velmi dobře bránit virózám, bakteriálním infekcím a nemocem z nachlazení. Viry jsou původci vážných i lehkých onemocnění. Jsou tak malé, že je lze vidět pouze elektronovým mikroskopem. Například adenoviry způsobují běžné choroby z nachlazení. Některé viry se přenášejí vzduchem, některé pouze stykem s infekčním agens. Mají velmi jednoduchou stavbu tvořenou dědičnou informací v podobě nukleové kyseliny (DNA, RNA) a bílkovinný obal.

Po vniknutí do těla si virus najde hostitelskou buňku, ke které se připojí. Pronikne do jejího nitra nebo do ní vstříkne svůj genetický materiál, svoji DNA. Jakmile se dostanou virové geny k buněčné DNA, změní její program tak, aby místo výroby vlastních proteinů zahájila kopírování genů a proteinů daného viru. Uvnitř buňky vznikají nové viry, které z ní buď ihned odcházejí, nebo se tam hromadí tak dlouho, až buňka praskne. Když virus opustí buňku, hledá si nového hostitele a celý proces se opakuje. Největší nepřítel virů je náš imunitní systém, jehož buňky hledají a ničí buňky napadené virem. Viry nejsou nezranitelné, i když často mutují. Na jejich povrchu jsou oblasti, které zůstávají stále stejné.

V likvidaci virů můžeme napomoci dodáním speciálních rostlinných látek, které jsou obsaženy ve vyvážené kompozici doplňku stravy Baktevir. Zaktivujte svůj ochranný systém a dejte tělu možnost vypořádat se s cizími vetřelci pomocí výtažků z rostlin a informací. Příroda má v boji proti virům co nabídnout. Nezapomínejte, že vzestupu krevního cukru klesá obranyschopnost imunitního systému. Vynechte proto při virových infekcích sladké nápoje a potraviny. Rostliny jsou poslové života: 1) Lišejník islandský (Cetraria islandica): obsahuje polysacharid lichenin a izolichenin, antibioticky působící lišejníkové kyseliny: kyselina cetrarová, protocetrarová, lichesteronová, usninová, vitaminy A, B1 a jod.

Používá se při astmatu, tuberkulóze, vředech žaludku a střev a onemocnění ledvin. Výzkumy na poli fytoterapie zjistily její působení i na množení viru HIV-1RT. 2) Zvonovec čtyřlistý (Adenophora tetraphylla): obsahuje saponin, kyselinu polygalainovou, platycodigenin, alfa-spinasterol, alfa-spinasteryl-beta-D-glucosid, stigmasterol, betulin, platycodonin, používá se při chronické bronchitidě, plicních abscesech a tuberkulóze, při žaludečních obtížích. Pročišťuje plíce a zastavuje kašel, odstraňuje hleny, má účinky antitoxické, protihorečnaté, podporuje vylučování slin, zevně se používá na suchou svědivou pokožku. 3)

Houtuynie srdčitá (Houttuynia cordata): obsahuje aldehydy laurylaldehyd a kaprylaldehyd, monoterpen myrcen, flavonoidy hyperin, kvercitrin a rutin. Má výrazný antibakteriální účinek na Streptococcus pneumoniae a Staphylococcus aureus. Dále antivirový účinek na viry hepatitidy. Příznivě působí při zánětech plic, bronchitidě, nepravidelné menstruaci, zánětu ledvin a vodnatelnosti. 4) Belamkanda čínská (Belamcanda chinensis): obsahuje glykosidy belamcandin, tectoridin, a iridin, flavonoidy, třísloviny a saponiny. Používá se při horečkách, kašli, zánětech horních cest dýchacích, podpůrně při diabetu, nadýmání, jako antirevmatikum a harmonizuje hormonální systém. Má antioxidační, antivirové a protinádorové účinky. 5) Růže stolistá (Rosa centifolia): obsahuje antokyany, třísloviny, silici, kyselinu galovou, sliz, flavonoidy quercetin, kaempferol a jejich deriváty, celkem asi 9 látek s antivirovými účinky včetně účinků na omezení množení viru HIV.

Používá se při všech plicních chorobách, kašli, TBC, žaludečních vředech a zánětech trávicí soustavy. Dále při silné menstruaci, průjmech, jaterních potížích a vyrážkách. 6) Třapatka nachová (Echinacea purpurea): obsahuje izobutylamidy (echinacein), fytosteroly, polyacetyleny, silice, deriváty kyseliny kávové (echinakozid). Kyselina cychoriová, polysacharidy a alkylamidy mají imunostimulační účinky zejména na makrofágygranulocyty a T lymfocyty. Má antivirové a antioxidační účinky. Používá se při zánětech dýchacích cest, katarech, bronchitidu, psoriáze a eliminuje riziko vzniku nádorů. 7) Citroník rajský (Citrus paradisi): Grapefruit obsahuje flavonoidy, glykosid dyhidrokaempferolu, kaempferolu, quercitinu, naringinu, poncirin, apigenin, rutinosid, rhoifolin, nobiletin.

Byly u něj prokázány účinky minimálně na 800 kmenů bakterií a 100 kmenů plísní. Eliminuje například množení Candida albicans, Aspergillus niger, Chlamydia trachomatis, Proteus vulgaris, Salmonella typhi, Klebsiella pneumoniae, Diplococcus pneumoniae, Helicobacter pylori, a mikroskopického parazita Trichomonas vaginalis a další. 8) Sléz lesní (Malva silvestris): obsahuje sliz, antokyanové glykosidové barvivo malvin, vitamin C, B-komplex, třísloviny a silice. Užívá se při chronické bronchitidě, astmatu, pobodání hmyzem, vyrážkách, abscesech, kašli, silném zahlenění a velmi dobře urychluje hojení zánětů defektů žaludeční a střevní sliznice a různých plicních onemocnění. Má absorpční schopnost podobně jako živočišné uhlí. 9)

Zimolez japonský (Lonicera japonica): obsahuje tanin, triterpenoidní saponiny, flavonoidy lonicerin, loniceraflavon, iridoidní glykosidy loganin, sekologanin, asi 6 % kyseliny chlorogenové, silice. Má antivirové a protizánětlivé účinky, snižuje horečku, čistí krev a má močopudný a antitoxický účinek. Používá se při zánětech mandlí, uzlin, střev a plic, bolesti kloubů, šlach a chřipce. 10) Lékořice lysá (Glycyrrhiza glabra): obsahuje látky saponinového charakteru, zejména glycyrhizin 8?12 %, který je asi 50x sladší než řepný cukr a má kortikomimetický účinek ? vliv na kůru nadledvinek podobně jako kortikoidy, stimuluje produkci interferonu, který má příznivý vliv při léčbě hepatitidy B a jako inhibitor růstu tumorů. Dále obsahuje flavonoidy ? likviricin, izolikviricin, formononetin se spasmolytickým působením a oxykumariny ? umbeliferon a herniarin, estradiol a jiné fytoestrogeny, steriny a sacharidy.

Používá se při žaludečních vředech, diabetu, bušení srdce, snižuje cholesterol v krvi, harmonizuje hormonální systém, při zánětech, hepatitidu, ekzémech a jiných vyrážkách, rozpouští hleny, zlepšuje odkašlávání a používá se jako protijed při otravách potravinami, drogami a alkoholem. Celkově má silné antivirové, antibakteriální a antimikrobiální účinky. Laboratorně byl zjištěn vliv na replikaci viru HIV a helicobacter pylori. 11)

Bez černý (Sambucus nigra): obsahuje flavonoidy (1,8% rutin, kvercetin, isokvercitrin, astragalin, hyperosid), fenolkarboxylové kyseliny (chlorogenovou, p-kumarovou, kávovou, ferulovou), třísloviny, triterpeny (alfa- a beta-amyrin, kyselinu ursolovou a oleanolovou). Kyseliny a jejich deriváty mají silné antivirové účinky. Například omezují též množení viru HIV. Používá se při nachlazení, horečkách, mírní bolest, zvyšuje tvorbu mateřského mléka a flavonoidy působí močopudně. 12) Slunečnice roční (Helianthus annuus): obsahuje kyselinu chlorogenovou se sexuálně stimulačním účinkem, třísloviny, betain, flavonoidy, karotenoidy, provitamin A, kyselinu echinocystovou.

Snižuje teplotu a má adstringentní a diuretické účinky. Urychluje vstřebávání krevních podlitin a užívá se při chronických bronchitidách, gastritidách, revmatismu, průjmech, zápalech pohrudnice a kašli. Mayové používali květ jako afrodiziakum. Byly zjištěny protinádorové účinky a inhibiční na EB virus, plísně, gram-pozitivní a gram-negativní bakterie. 13) Čubet benedykt (Cnicus benediktus): obsahuje kyselinu oleanolovou, nikotinovou, flavo-noidy, lignany, steroly (beta-sitosterol a stigmasterol, vitamín B1, hořké sekviterpeny, třísloviny, sliz, terpenoidy, antibakteriální knicin a polyiny s účinkem na Pseudomonas aeruginosa a Staphy-lococcus aureus. Byl zjištěn účinek na herpes zoster, sarkom 180 a lymfoidní leukémii a KB buňky.

Kyselina lithospermová tlumí účinek některých hormonů samičího pohlaví. Tlumí kvasné a hnilobné procesy ve střevech, podporuje tvorbu žluče a zvyšuje vylučování kyseliny močové. 14) Chininovník lékařský (Cinchona officinalis): obsahuje až 17 % chinolinových alkaloidů, kyselinu chinovou a její glykosidy, chinin, cinchonin, cinchonidin a chinidin, katechinové třísloviny, hořčiny. Používá se při léčbě malárie, vysokých teplotách doprovázených pocením, srdečních arytmiích, tachykardiích, gastritidách a jiných žaludečních potížích, dále jako lokální anestetikum tlumící bolest, podporuje trávení a posiluje organismus.

Chinin je protoplasmatický jed, tlumící různé enzymatické procesy, přičemž poškozuje různé původce infekčních onemocnění. 15) Proskurník lékařský (Althaea officinalis): obsahuje 35 % slizu, fenolické kyseliny (kávovou, ferulovou a syringovou. Byla zjištěna antimikrobiální aktivita na Pseudomonas aeruginosa, Proteus vulgaris a Staphylococcus aureus. Snižuje hladinu cukru v krvi a má protizánětlivé účinky. Používá se při katarech dýchacích cest, zánětech močových cest, žaludku a střev. Zamezuje vstřebávání jedů do těla. Používá se jako antidotum při otravách. Co vše se může v těle narušit při disharmonii energie v meridiánu plic a tlustého střeva? Jaké problémy se mohou objevit? Infekty, které postihují plíce: streptokokus, stafylokokus, pneumokokus, tbc, viry chřipky, respirační viry ? adenoviry, viry parainfluenzy, koronaviry, enteroviry, rinoviry atd.

Meridián plic - fyzické projevy energetické nerovnováhy a další potíže spojené s plícemi: zimnice, horečky, pocení, kašel, astma, dýchací obtíže, bolest v krku, bolest nebo chlad v ramenou a pažích, snížená odolnost vůči chladu a infekcím, bolest v jamce nad klíční kostí, bolestivé stoupání chladu po vnitřku předloktí s pocitem dřevěnění, pálení v dlaních, pocit horkosti a bolest v zápěstí, plnost a nadýmání v plicích, dušnost, nervozita, bolestivé opuchnutí hrdla, časté a krátké močení, časté močení, pomočování se, zívání, stahující bolest pod žebry, zvracení krve, bolesti svalů a šlach v průběhu šlachosvalové dráhy, srdeční arytmie, některé ekzémy, skvrny na pokožce, suchá a drsná kůže, pružnost a elasticita kůže ? tvorba stryí, ztráta ochlupení.Psychické projevy energetické nerovnováhy: smutek, žal, emoční otupělost, deprese, melancholie, sebepodceňování.

Meridián tlustého střeva ? fyzické projevy energetické nerovnováhy: horečky, třesavka, bolestivý otok hrdla a zduření mandlí, zánět hrdla, potíže s polykáním, výtoky řídkých hlenů z nosu, zvýšená citlivost na chlad, bolesti zubů spojené s přecitlivělostí na chlad, zubní kazy, suchost v ústech, opuchnutí šíje, zežloutnutí očí, suchost očí, krvácení z nosu, bolesti na vnější přední straně ramen a rukou, ztráta pohyblivosti palce u nohy a potíže s ohýbáním ukazováčku na ruce, záněty a opuchliny v průběhu dráhy, bolesti břicha, kručení ve střevech, průjmy, zácpa, úplavice, hluchota, bolesti svalů a šlach v průběhu šlachosvalové dráhy, neschopnost zvednout rameno, potíže s otáčením hlavy do stran.Psychické projevy energetické nerovnováhy: jsou spojeny s poruchou vylučování stolice, duševní neklid, zmatenost až delirium.

Rostlinné fytolátky se dále mohou uplatnit při: celkové detoxikaci a regeneraci těla, omezení rizika vzniku zánětů, nachlazení, rýmy, zánětů dutin, viróz, chřipek, angín, bakteriálních a virových infektů, tvorby volných radikálů, které poškozují buňky a urychlují stárnutí, ekzémů, nečisté pleti, zažívacích potíží, poruch krvetvorby, hormonálních poruch, snížené obranyschopnosti, nadýmání, celkové vyčerpanosti, nedostatečné krvetvorby, potíží tlustého střeva, otékání vnitřní strany nohou.Chuť dotváří speciální komplex éterických silic s pozitivními účinky pro posílení a detoxikaci těla. Silice působí antivirově a antibakteriálně, bronchodilatačně a podporují rozpouštění hlenů. Pro podrobnější studium meridiánů a rostlin vyhledejte www.diochi.cz.

Využijte sílu osvědčených rostlin a patřičnou harmonizací předejděte oslabení organismu a mnoha onemocněním. Použití, princip harmonizace těla a reverze: Při detoxikaci se řiďte pokyny na krabičce a důkladně si prostudujte i tento poslední odstavec! Posilující bioinformační přípravky firmy Diochi působí na živé organismy v několika úrovních současně. Díky širokému spektru obsahových látek rostlin a bioinformací přípravky harmonizují meridiány a prostřednictvím biorezonance ruší energetickou příčinu disharmonie v informačním poli člověka.

Hluboce jej detoxikují, zásobují fytominerály, biolátkami a napomáhají jej rychle regenerovat jak po stránce fyzické, tak i psychické. Člověk si sám dokáže díky předkládaným informacím z přípravků rychle oživit svoje samoregenerační schopnosti a následně svoje tělo uvede do harmonického stavu.

Vše se děje přes vyvolání větší nebo menší reverzní reakce organismu, kdy může dojít k přechodnému zhoršení stavu. Jestliže není tato reakce příliš silná, je pouze pozitivní stránkou spuštění samoregeneračního procesu. V případě nepřiměřené reakce organismu snižte dávkování na minimum, tj. 3x denně jednu kapku, nebo i 1x jednu kapku denně, nebo obden. Případně dočasně přerušte užívání, dokud reverzní příznaky neodezní. Zejména léčíte-li se na nějaká chronická onemocnění, užívejte v počátku pro posílení organismu pouze malé dávky bioinformačního přípravku.

V některých případech postačí k regeneraci 1 balení, tj. měsíční dávka včetně týdenní pauzy, někdy více. Složení: lišejník islandský, zvonec čtyřlistý, houtuynie srdčitá, belamkanda čínská, růže stolistá, třapatka nachová, citroník rajský, sléz lesní, zimolez japonský, lékořice lysá, bez černý, sluničnice roční, benedikt lékařský, chininovník lékařský, proskurník lékařský Dávkování: 3 x denně 20 kapek. Děti od 6 let 2 x denně 10 kapek. Balení: 50 ml - koncentrát Upozornění: Výživový doplněk stravy. Ve všech případech užití následuje po 3 týdnech užívání 1 týden pauza. Během regenerace doporučujeme zvýšit příjem tekutin. Není určeno pro děti do 6 let, těhotné ženy a kojící matky. Před použitím protřepat. Uchovávat mimo dosah dětí při pokojové teplotě. Nepřekračovat doporučené denní dávkování. .