Melbroman - nesoustředěnost - sexuální aktivita - potence - plodnost .Další informace >>>>
klikni na banner vpravo >>>>
Dobrá cena >>>>
Zkušenosti >>>>


Melbroman
- nesoustředěnost - sexuální aktivita - potence - plodnost

Kdy pomáhá:

vitalizuje organizmus odstraňuje únavu, stres a nesoustředěnost příznivě ovlivňuje sexuální aktivitu, potenci a mužskou plodnost podporuje srdeční činnost, rozšiřování cév a jejich elasticitu upravuje krevní tlak a tvorbu červených krvinek snižuje účinky stárnutí pozitivně ovlivňuje mentální funkce, zlepšuje paměť napomáhá detoxikaci jater a snižování hladiny cholesterolu zvyšuje obranyschopnost organizmu proti bakteriálním a virovým onemocněním působí na organizmus jako imunostimulant působí na růst svalové hmoty - hlavně u sportovců chrání před aktivitou volných radikálů snižuje riziko vzniku osteoporózy a zbytnění prostaty .

Speciální výživový doplněk pro regeneraci mužského organizmu s mimořádným obsahem mateří kašičky, korejského žen-šenu, speciálního včelího pylu perga a koenzymu Q 10. Zvyšuje psychickou i fyzickou výkonnost, příznivě ovlivňuje sexuální aktivitu. ROYAL JELLY - mateří kašička je dlouhodobě známá a používaná jako přirozený zdroj stimu-lačních látek se širokým spektrem účinků, hlavně v oblasti činnosti jater, srdce, centrálního nervového systému a krvetvorby. Podporuje imunitní systém.

Má endokrinně regulační vliv na metabolizmus bílkovin, podporuje obnovu hojících se tkání, životaschopnost spermií, snižuje hladinu cholesterolu, stimuluje kostní dřeň a zvyšuje odolnost vůči stresům dnešní doby. Jako dietetikum je proto podávána především k získání větší fyzické a duševní síly, ale také ke zvýšení sexuální výkonnosti. Excelentní účinky jsou známy u celkové sešlosti, astenie, stavů před a po operaci, v rekonvalescenci zejména po virových onemocněních a při celkovém přepracování. Výrobce:

Purus Meda "Všeléčící" žen-šen. Je to léčivá rostlina, která je dlouhá léta užívána pro zachování fyzické svěžesti v zemích Dálného východu - Korea, Čína, Japonsko a další. Korejský žen-šen patří mezi nejúčinnější z různých druhů žen-šenů. K nejdůležitějším složkám, které kořen žen-šenu obsahuje, patří ginsenosidy (ženšenoidy), polyacetyleny, antioxidační aromatické sloučeniny, gomisiny, peptidy, aminokyseliny, minerální látky, vitaminy a další složky, podporující rovnováhu biologických funkcí organizmu.

Účinky korejského žen-šenu odkryté moderní lékařskou vědou: doplňuje a obnovuje energii, napomáhá funkci vnitřních orgánů, pomáhá odstraňovat toxické látky z těla, zlepšuje činnost a funkci jater, chová se jako tonikum, uklidňuje nervovou soustavu, tiší symptomy vyčerpání, srdeční nedostatečnosti a úzkosti, posiluje imunitní systém proti viro-vým chorobám, včetně chřipky, zlepšuje zrak, podporuje mozkové funkce, koncentraci a paměť, normalizuje hladinu cukru v krvi, podporuje tvorbu červených krvinek, pomáhá při zánětech kloubů, žaludku, zpomaluje proces stárnutí buněk a tím působí jako omlazující prostředek. Pyl perga je získáván z plástů včelstva. Je to květový pyl, který je přepracován včelami přímo v úle. Zde je vystaven přírodnímu kvasnému procesu, během něhož vznikají velice důležité substance bez vnějšího zásahu.

Analýzy dokazují nepostradatelné aminokyseliny, stopové prvky, enzymy a řadu potřebných živin. Všechny tyto látky jsou biologicky vyvážené a působí synergicky. Perga je o více než 50% účinnější než květový pyl rouskovaný a nevyvolává alergické reakce. Podporuje organizmus k rychlé obnově duševní a fyzické síly, zvláště v rekonvalescenci po vyčerpávajících chorobách a po operacích. Při depresivních stavech obnovuje duševní rovnováhu, vyvolává pocit spokojenosti a chuti k životu. Účinek pergy na centrální nervovou soustavu je trvalejší a hodnotnější, než-li účinek při užívání jiných látek, zejména drog.

Dobrých výsledků je dosahováno u hypertrofie (zbytnění) prostaty, detoxikace jater, při syndromu únavy, neplodnosti, impotenci a snížené sexuální aktivitě. Koenzym Q10 zajišťuje převod energie získané z potravy na buněčnou úroveň (tvorba ATP- adenosintrifosfátu). Nedostatek koenzymu Q 10 má řadu negativních dopadů na fyziologické funkce organizmu, od vlivu na vysoký krevní tlak, až po selhání srdce. Znamená také nedostatek energie pro všechny životně důležité pochody v těle. Mimo jiné snižuje viskozitu krve a tím riziko selhání srdeční činnosti. Pomáhá při snižování tlaku, posiluje obranyschopnost organizmu, pozitivně ovlivňuje dystrofii svalů a některé alergie. .